Saatkonna töötajad ja kontaktid

Eesti saatkond Helsingis

Itäinen Puistotie 10
00140 Helsinki, Soome
Saatkonna asukoht kaardil

tel: 096220260, välisriigist +35896220260
e-mail: embassy.helsinki@mfa.ee

Saatkond on suletud nädalavahetustel ning Soome ja Eesti riigipühadel.

Passid, ID-kaardid ja muu konsulaarinfo

Kallionlinnantie 18, III korrus
tel: 09 622 02 88, välisriigist +358 9 622 02 88 (E – N 9.00-15.00, R 9.00-13.00)
e-mail: consular.helsinki@mfa.ee

Dokumentide väljastamine (eelnev registreerimine ei ole vajalik)
esmaspäev 13.00 – 16.00
kolmapäev   13.00 – 16.00
neljapäev    10.00 – 13.00

Dokumentide taotluste vastuvõtt (eelnev registreerimine)
teisipäev 13.00 – 16.00
reede 10.00 – 13.00

Saatkonna töötajad

Harri Tiido
Erakorraline ja täievoliline suursaadik, esinduse juht
harri.tiido@mfa.ee

Kadri Elias
Esinduse asejuht
kadri.elias@mfa.ee

Kolonelleitnant Toomas Uustal
Kaitseatašee
est-da-helsinki@mfa.ee

Anu Kippasto
Kultuurinõunik
anu.kippasto@mfa.ee

Sirje Sepaste
Esinduse juhi abi
sirje.sepaste@mfa.ee

Veiko Paevere
Haldusspetsialist
veiko.paevere@mfa.ee

Britta Sepp
Sekretär
britta.sepp@mfa.ee

Konsulaartalitus

consular.helsinki@mfa.ee

Peeter Püvi
Konsulaartalituse direktor

Kaisa Männik
Konsul

Terje Väisänen
Konsulaarsekretär

Olga Riimann
Konsulaarsekretär

Maris Leponiemi
Konsulaarsekretär