Eesti aukonsulid Soomes

Eesti Vabariigi aukonsul Oulus

Jyrki Ristiluoma
Hallituskatu 9 A 18
90100 Oulu
+358 500 39 1241
jyrki.ristiluoma@gmail.com
Konsulaarpiirkond: Oulu lään

Eesti Vabariigi aukonsul Turus

Keijo Aarre Virtanen
Vanha Suurtori 3
20500 Turku
+358 40 147 5221
toimisto@viro-keskus.fi
Konsulaarpiirkond: Varsinais-Suomi (Päris-Soome) maakond

Eesti Vabariigi aukonsul Kuopios

Tuija Päivi Keinonen
Volttikatu 5
70701 Kuopio
+358 50 5551541
+358 20 7446 802
tuija.keinonen@medfiles.eu
Konsulaarpiirkond: Põhja-Savo, Lõuna-Savo ja Põhja-Karjala

Eesti Vabariigi aukonsul Kotkas

Kyösti Olavi Manninen
Satamatieto OY, Merituulentie 424
48310 Kotka
+358 44 253 1123
komanninen@gmail.com
Konsulaarpiirkond: Kymenlaakso maakond

Eesti Vabariigi aukonsul Ahvenamaal

Johan Eriksson
Kråkbärsstigen 5
22100 Mariehamn
+358 40 3515 098
johan.a.eriksson@aland.net
Konsulaarpiirkond: Ahvenamaa

Eesti Vabariigi aukonsul Vaasas

Pekka Haapanen
Laivakatu 13
65100 Vaasa
+358 40 50 77 330
pekka.haapanen@finesttrading.fi
Konsulaarpiirkond: Pohjanmaa

Eesti Vabariigi aukonsul Rovaniemis

Päivi Tuulikki Ohvo
Marttiinintie 6
96300 Rovaniemi
+358 40 311 0610
Paivi.Ohvo@marttiini.fi
Konsulaarpiirkond: Lapi maakond

Eesti Vabariigi aukonsul Tamperes

Jani Pekka Koivuniemi
Taitokaari oy
Kaskimäenkatu 1
33900 Tampere
+358 3 357 9393
jkoivuniemi@mfa.ee
Konsulaarpiirkond: Pirkanmaa