Eestis on koroonaviiruse ülemaailmse pandeemia tõttu kuulutatud välja eriolukord.

Kui puudub valmidus välisriiki pikemalt jääda, pöördu kohe koju. Lennuühendused võivad katkeda. Kui olete jäänud hätta, siis võtke ühendust saatkonnaga või välisministeeriumi 24/7 hädaabi numbriga: +37253019999.

Arvestades vähenevaid reisivõimalusi ja viiruse levikut palume siiski reisivajadust äärmiselt hoolikalt kaaluda. Eriti puudutab see koroonaviiruse riskigruppi kuulujaid.

Kui elate välisriigis või olete otsustanud välisriiki kriisi lõpuni jääda, järgige palun kohalike võimude juhiseid ja veenduge, et te ei rikuks viisa ja muid riigis viibimise tingimusi. Loe täiendavat infot välisministeeriumi veebilehelt.

Hoolime Sinu ja kõigi teiste tervisest. Seetõttu palub saatkond koroonaviiruse ja gripi leviku tõkestamiseks tõsiselt kaaluda saatkonda tuleku vajadust. Aitäh mõistva suhtumise eest!

Lähemalt

Eesti Vabariigi aastapäeva kontsert: Ott Lepland kvartett

Laupäev 22.02.2020 to Laupäev 22.02.2020
Alppila kirik, Kotkankatu 2

Eesti Vabariigi aastapäeva tähistatakse Helsingis Alppila kirikus laupäeval, 22. veebruaril  kell 17 algava kontserdiga.

Kvartett esineb koosseisus Ott Lepland (laul, klaver), Karl-Erik Tamme (kitarr), Kristiina Renser (laul) ja Elis Loik (laul).

Pileteid hinnaga 10 € / 5 €* (alla 12-aastased lapsed) on võimalik osta Eesti Majast (Sörnäisten rantatie 22 c) ja Alppila kirikust (Kotkankatu 2).

Kontserdi korraldavad Eesti Suursaatkond Helsingis, Eesti Instituut Soomes, Tuglase Selts Soome, Eesti-Soome Seltside Liit, Helsingi eestikeelne kogudusetöö ja EAS.

Laupäev 22.02.2020 to Laupäev 22.02.2020
Alppila kirik, Kotkankatu 2